Brazilský Keratin

 

UZDRAVÍ A NAROVNÁ VAŠE VLASY!!!

Brazilský keratin HAIR GO STRAIGHT je čistě přírodní produkt ošetřující vlasy na bázi přírodního keratinu, kolagenu, kokosu a čokolády.


Dodává vlasům zpět zdraví, hebkost, lesk a sílu. Keratin je PROTEIN, který je hlavní složkou kůže, vlasů a nehtů. BRAZILSKÝ KERATIN- keratinová léčba je proces, který nejen uzdravuje vlasy, zároveň uhladí vlnité a porézní vlasy a to až na několik měsíců.


BRAZILSKÝ KERATIN- kromě tvarování vlasů také vlasy extrémně regeneruje a chrání před škodlivými vlivy jako jsou:
-slunce- UV záření
-mořská voda
-vítr a mráz

BRAZIL.KERATIN lze aplikovat na jakékoliv typy vlasů, včetně chemicky ošetřených, at již barvením, melírováním, ale také na vlasy prodlužované. Větší efekt lze samozřejmě pozorovat na více požkozených vlasech. Čím je vlas narušenější, tím hlouběji proniká do vlasového stvolu. Keratin dodává: LESK,HEBKOST A ZDRAVÝ VZHLED. Doba potřebná k upravě se zkracuje.BRAZIL.KERATIN se během 2-4 měsíců z vlasů postupně vymývá. Jeho životnost se podpoří specialní řadou šamponů a kondicionerů s obsahem hydrolizovaného keratinu.Které samozřejmě koupíte v našem salonu.
Doba aplikace je 2-4 hod. dle délky a hustoty vlasů. Výsledky jsou vidět okamžitě. Toto ošetření obnovuje odolnost vlasů: déšt nebo pot už nebude mít vliv na váš učes. Keratin se postupně vymíva mytím vlasům. Pokud bude klient aplikaci opakovat, může se za několik měsíců pozorovat výrazné zlepšení kvality vlasů. Vlasy se nelámou a dorůstají do požadované délky.Brazil.keratin byl vyvinut v Brazílii a je k dostání po USA a dalších trzích.


VÝHODY BRAZIL KERATINU HAIR GO STRAIGHT
-nedochází k rozporu a členění proteinu
-originalní složení
-neobsahuje umělá barviva a syntetické parfémy
-obnovuje elasticidu vlasu
-zvyšuje odolnost,hebkost a lesk vlasů

 

 

BRAZILSKÝ KERATIN SPLŇUJE NORMY EVROPSKÉ UNIE.PRODUKTY V NAŠEM SALONU PROŠLY ZKOUŠKAMI STÁTNÍHO ÚSTAVU V PRAZE A OBDRŽELY CERTIFIKÁT.

 

Fotogalerie: Brazilský Keratin

Tato fotogalerie je prázdná.